Czołem!

Cieszę się iż zawitaliście w moim świecie i mam nadzieję iż uda mi się was ugościć w iście staropolskim stylu otwartości i dobroci 🙂
Jeżeli po odwiedzeniu tej strony zostanie z tobą coś inspirującego, coś nowego, coś dobrego, moja mikromisja została spełniona!

Kilka słów o mnie

Mój cel to budowanie grup, zespołów i organizacji które cechują się otwartością, odpornością i ewolucyjnym charakterem. Obecnie, chcę rozpocząć transformację w moich rodzimych stronach i wykorzystać w tym celu moje doświadczenie zdobyte przez ostatnie dwa lata w krajach Europy Zachodniej gdzie takie postępowe formy organizacji jak radykalna samoorganizacja, są coraz powszechniejsze.

Szczególnie interesuje mnie praca z organizacjami i zespołami, które mają określony cel, bądź szukają celu, sięgającego poza profit. Wychodzę z założenia, iż tego typu organizacje są organizacjami przyszłości. W naszym pogarszającym się ekosystemie, rosnących liczbach wypaleń, malejącej satysfakcji i motywacji, skandalach i braku akceptacji odpowiedzialności za efekty uboczne naszych działalności (…), potrzebujemy organizacji opartych o wartości większe niż pieniądze.

Narzędzia w moim piórniku:

  • Holakracja (Certyfikowany Coach i Facilitator) – najbardziej radykalne i najskuteczniejsze narzędzie jakie do tej pory napotkałam; używam go od ponad 1.5 roku we wspieraniu licznych organizacji. Przykłady organizacji: Springest, Spindle, Valsplat czy Rockstart. O historiach ludzi możecie przeczytać na blogu.
  • wartości i narzędzia Teal,
  • inne zwinne (Agile, Lean) i turkusowe idee i systemy (wywodzące się między innymi z obserwacji i współpracy z tak interesującą organizacją jak Spotify).

Jeżeli masz jakieś pytanie, bądź chcesz się czymś podzielić – napisz: [email protected]

Więcej o moim doświadczeniu możesz przeczytać tutaj.

***

Na bieżąco poszukujesz większej ilości informacji i inspiracji? Zapisz się! Brak spamu, i możliwość rezygnacji z subskrypcji w każdej chwili.

ALTERNATYWNY BIZNES NEWSLETTER!

Advertisements